top of page
p08pnxkk.jpg

ETKİNLİK ÇAĞRISI

Türk Soykırım Araştırmaları Merkezi, bireyleri, sanatçıları,  sivil toplum kuruluşları, ve eğitim kurumlarını Merkezimizin misyonunu temsil eden tematik oturumlar/sempozyumlar, konserler, sergiler düzenlemeye veya toplantılarına ev sahipliği yapmaya teşvik eder.

ÖNERİ GÖNDER

TurGen, araştırmacıları, sanatçıları, bireyleri, akademik kurumları, endüstrileri, kar amacı gütmeyen kuruluşları ve politika yapıcılarını TurGen'in etkinliklerine, sempozyumlarına, konferanslarına, konserlerine, sergilerine ev sahipliği yapmaya veya alan çalışmalarının geliştirilmesine katkıda bulunmaya çağırıyor. 

Farklı kariyer seviyelerindeki (genç, orta yaş ve kıdemli), akademik kurum, politika yapıcılar, endüstri ve kar amacı gütmeyen kuruluşlardan araştırmacılar, TurGen'in yaklaşan kongrelerinde tematik oturumlar, sempozyumlar ve etkinlikler düzenlemek için önerilerini sunabilirler. 

Tematik oturumlar ve sempozyumlar düzenlemek veya TurGen Etkinlikleri'nin yaklaşan toplantılarına ev sahipliği yapmak için lütfen bize 400 kelimeye kadar Etkinlik Önerisi gönderin.

Stripes

CONCERTS

Blue and White Eggs

CONFERENCES

Flower in Sunlight

THEATRICAL EVENTS

Light on Concrete Wall

PANELS

Abstract Background

EXHIBITIONS

Blue Background

DOCUMENTARIES

bottom of page